Naše služby

 

 

PONUKÁME NAŠE VOĽNÉ KAPACYTY

 


Sme uspôsobení na výrobu zváraných konštrukcií ako aj rôznych lisovaných dielcov podľa objednávok zákazníka. Spracovávaným materiálom je prevažné plech a profily.

Zaoberáme sa:

• Zváraným oceľových konštrukcií
• Rezanie plechu CNC Plazmou
• Ohýbanie plechu CNC ohrňovacím lisom
• Striekanie práškovou farbou
• Zváraním pozinkovaného pletiva

Možnosť pozinkovať naše výrobky žiarovým alebo galvanickým zinkovaním.KOTLY

 

V oblasti výroby kotlov sa špecializujeme na kotly pre ústredné vykurovanie domácností a menšie výrobné prevádzky a inštitúcie do výkonu 50 kW. Vyrábame kotly na spaľovanie biomasy /peletiek/ a ďalšie pevné palivo /uhlie, drevo/.
 

                      

 

PASCE

PASCE

Výrobou pascí a klietok pre živý odchyt zveri a prevoz zveri. Pasce sú vyrobene s pozinkovanej zváranej siete následne farbené práškovou technológiou.

 

          

LOGISTICKÉ PALETY

LOGISTICKÉ PALETY

 

 

Výrobou paletizačnej techniky pre široké využitie v oblasti skladového hospodárstva a medzioperačnej dopravy. Zvlášť úspešne zabezpečujeme výrobu paliet na prepravu rôznych dielcov v automobilovom priemysle (prístrojové dosky, blatníky, nárazníky, dvere, motory a ďalšie). Dodávame paletizačnú techniku pre automobilový priemysel. Sme schopní navrhnúť a projekčne pripraviť výrobu paletizačnej techniky podľa požiadaviek zákazníka. Niektoré typy paliet sú určené pre účely armády.

 

          

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti